Coaches

Jeroen Groot

Creative Director – Talpa Content
MASTERCLASS:

Wiesje Kuijpers

Televisiemaker en researcher
MASTERCLASS: Onderzoeksjournalistiek

Kirsten Ente

Creative Connected Content – Talpa Content
MASTERCLASS:

Larissa Verhoeff

Copywriter Talpa content
MASTERCLASS: Reality-TV en formatontwikkeling & creatief schrijven

Sjors Ruijter

Cameraman Talpa social (S1)
MASTERCLASS: cameratechniek + coach conceptontwikkeling YouTube-kanaal New Wave

Woolf Franssen

Hoofd productie Talpa Social Influencers (oa Gierige gasten/Veronica, New Wave (Lil Kleine/ Talpa Network) en S1 

MASTERCLASS: coach conceptontwikkeling YouTube serie New Wave

Klaas Hendrik Slump

Creative director SPKTR
MASTERCLASS: Formatontwikkeling

Roeland Kooijmans

Presentatiecoach/trainer & oud tv-presentator

MASTERCLASS: presentatie/interview(technieken)

Carlo Boszhard

MASTERCLASS: Presentatie

Irene van den Brekel

Producent en directeur Human Factor
MASTERCLASS: Satire Koefnoen & Zondag met Lubach

Sacha de Boer

Fotograaf & oud NOS-lezer
MASTERCLASS: Nieuws & journalistiek

Cosmo de Vos

Productie Coördinator RTL MCN
MASTERCLASS: productie en conceptontwikkeling

Job Robbers

Regisseur FOX & live concerten
MASTERCLASS: Regie

Ewart van der Horst

Bedenker DWDD & producent
MASTERCLASS: Talkshows

Marc Adriani

Content & Programma Directeur, Radio (538, Veronica, Qmusic, Skyradio en Radio10) bij Talpa Network

MASTERCLASS: Radio + tekstschrijven

Michiel van Erp

Documentairemaker & regisseur
MASTERCLASS: Documentaire

Roel Kooi

Ondernemer & voorzitter OTP
MASTERCLASS: Publieke & commerciële bestel

Huub Verweij

Ondernemer & voorzitter TVA
MASTERCLASS: Ethiek

Eric van Stade

Directeur Avrotros
MASTERCLASS: Publieke omroep & Innovatie

Sophie Dros

Filmregisseur / documentaire maker
MASTERCLASS: Documentaire + begeleiding blok documentaire

Simone van de Ende

Presentatiecoach (Linda de Mol, Wendy van Dijk)
MASTERCLASS: Presenteren

Daniël Büchner

Oprichter Tubelift
MASTERCLASS: YouTubestrategie

Rene Delwel

Directeur United
MASTERCLASS: Innovatie in media

Jeroen Koopman

Founder & CEO Newbe TV
MASTERCLASS: Ondernemen

Jantien van Tol

Talentcoach Talpa Radio (Radio535, Skyradio, Radio10, Veronica en XM)
MASTERCLASS: doelgroep-onderzoek

Niels van Brakel

1ste cameraman United
MASTERCLASS: camera & compositie

Annette de Vries

Hoofd televisie Avrotros
MASTERCLASS: TV formats

Tarik Triadia

Creative director Newbe TV
MASTERCLASS: Online formats

Marc de Boer

Media advocaat Boekx
MASTERCLASS: Mediarecht

Stanneke Jacobs

Programmacoördinator RTL4
MASTERCLASS: Commerciële omroepen

Taco Zimmerman

Directeur Tuvalu Media
MASTERCLASS: Ondernemen & produceren

Laurens Neels

Regisseur & d.o.p.
NIELSON & CLAUS
MASTERCLASS: Techniek & beeld